Zakazany owoc odcinek 363: Dogan ogłasza ślub Kumru i Omera! Cagatay dowiaduje się o aplikacji śledzącej!

Odcinek 363 – streszczenie: Omer i Kumru pojawiają się razem na firmowej imprezie noworocznej. Podczas przemowy Dogan ogłasza nowinę o przyszłorocznym ślubie swojej córki. Twarz Cagataya wykrzywia grymas złości. Feyza mówi Yildiz, że wynik testu potwierdził ojcostwo Cagataya. Córka Asuman natychmiast urządza mężowi awanturę. Akcja przeskakuje do następnego dnia. Cagatay robi się podejrzliwy, ponieważ Yildiz ciągle wydzwania do niego i pyta go o jego lokalizację. Sedai podpowiada mu, że Yildiz mogła zainstalować aplikację śledzącą na jego telefonie i teraz sprawdza, czy mówi prawdę.

Yildiz każe Emirowi i Canerowi dowiedzieć się, czy Omer i Kumru naprawdę planują ślub. Tymczasem Cagatay i Kumru spotykają się na drodze. „Czy ty oszalałaś?” – pyta mężczyzna. – „To, co robisz, będzie miało swoje konsekwencje. Przekroczyłaś granice!”. „Skąd ta złość? Nie masz prawa mnie krytykować”. „Więc się opamiętaj!”. „Czy sam mi nie powiedziałeś, że nie możesz się rozwieść? Powiem ci, czego chcę. Jeśli zechcę, wyjdę za mąż, i jeśli zechcę, rozwiodę się”. „Nie pozwalam na to!”.

„Nikt nie pytał cię o zdanie” – stwierdza Kumru. – „Na podstawie twojego zachowania zakładam, że też podjąłeś decyzję. Mam nadzieję, że się nie mylę. Przy okazji, przyszła do mnie twoja szalona żona. Powiedziała mi, że się z tobą nie rozwiedzie, dopóki ja nie wyjdę za mąż. Co się stało? Jesteś zaskoczony? Nie spodziewałeś się tego po Yildiz? Twoja żona jest naprawdę chora. Nie zależy jej na tobie, ma obsesję na moim punkcie. Ona nawet cię nie lubi. Gdybyś był z kimś innym, byłaby zachwycona, uwierz mi”.

„Dlaczego mi tego wcześniej nie powiedziałaś?” – pyta Cagatay. „Nie słuchałeś mnie. Otwórz oczy i zobacz, jaka jest twoja żona.” – Ujmuje ręce mężczyzny. – „Pozwól, że uratuję cię od niej. Weźmy ślub i bądźmy szczęśliwi. Pokażmy to wszystkim, którzy chcą nas rozdzielić”. „Dobrze. Nie mogę cię stracić”. Kumru uśmiecha się szeroko i przytula do Cagataya. Na twarzy mężczyzny widnieje jednak przebiegły wyraz, którego jego kochanka nie widzi.

„Omer dalej myśli, że zamierzacie się pobrać” – stwierdza Cagatay. – „Wiesz o tym, prawda?”. „Wiem. Tata i Yildiz też tak myślą. Dlaczego masz taką obsesję na punkcie Omera?”. „Jeszcze pytasz?”. „Tutaj jest tylko jeden złoczyńca, a jest nim Yildiz. To przez nią jesteśmy zmuszeni do takich działań. Żebyśmy byli szczęśliwi, niektórzy ludzie muszą być nieszczęśliwi”. „To dla ciebie takie proste?”. „Nie widzę tutaj nic skomplikowanego. Zrelaksuj się i zostaw wszystko mnie. Chcesz się uwolnić od Yildiz? Więc pozwól mi się tym zająć”.

„W porządku” – zgadza się Cagatay. Kumru obejmuje jego policzki i mówi: „Jeszcze trochę i będziemy szczęśliwi. Pokażmy to wszystkim, którzy chcą nas rozdzielić.” – Całuje ukochanego. W następnej scenie Cagatay jest w firmie. Feyza wchodzi do jego gabinetu. „Powiedziałaś Yildiz” – mówi mężczyzna z wyrzutem. „Nie powiedziałeś, żebym tego nie robiła. Kiedy mnie zapytała, odpowiedziałam jej. W rzeczywistości wyświadczyłam ci przysługę”.

„Ogromną. Bardzo ci dziękuję” – mówi Cagatay z sarkazmem. „Oszczędziłam ci stresu”. „To, co ci powiedziałem, nadal obowiązuje”. „Przyszłam o tym porozmawiać. Dobrze, odejdę z firmy, ale chcę, żebyś wytrzymał ze mną jeszcze trochę. Pozwól mi zostać, dopóki nie znajdę innej pracy”. „Feyzo, powiedziałem ci, że nie będziesz miała żadnych problemów finansowych”. „Nie chodzi tylko o pieniądze. Kocham swoją pracę i chcę pracować, dopóki nie znajdę podobnego zatrudnienia”. „Dobrze, niech tak będzie”.

Kobieta wychodzi. Po chwili do gabinetu wchodzi Sedai. „Bracie, miałeś rację ze swoimi podejrzeniami” – oznajmia. – „Na twoim telefonie zainstalowana jest aplikacja: Znajdź mojego męża. Pokazuje w czasie rzeczywistym twoją lokalizację. Usunę ją”. „Nie rób tego. Mam pomysł, jak to wszystko zakończyć”.

Feyza spotyka się w swoim domu z Arzu. „Rozmawiałam z Cagatayem” – oznajmia. – „Zostanę w firmie, dopóki nie znajdę nowej pracy”. „Świetnie. Zbierz jak najwięcej informacji, ale nie przyciągaj uwagi”. „Kiedy poznam pana Samiego?”. „To nie jest osoba, z którą możemy się spotykać, kiedy chcemy. Dowiemy się za kilka dni”. „Jest interesującym człowiekiem”. „Zgadza się. Zobacz, czym się zajmuje, będąc na łożu śmierci”.

Akcja przeskakuje o dwa dni. Omer przychodzi ze swoją rodziną do domu Kumru prosić o jej rękę. Oficjalnie zostają narzeczonymi. Arzu przyprowadza Feyzę do apartamentu Samiego Ondera. Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. W polu wyszukiwania należy wpisać: „Yasak Elma 125. Bölüm”. Początek 1:12:04, koniec 1:53:18. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *