Złoty chłopak odcinek 23: Seyran dowiaduje się o pocałunku Suny i Ferita! Jest pewna, że mężczyzna wykorzystał jej siostrę!

Odcinek 23 – streszczenie: Kiedy małżonkowie wchodzą wraz z pijaną Suną do swojej sypialni, w pokoju już ktoś jest. „Która już godzina? Gdzie byliście?” – pyta Pelin. „Co ty tutaj robisz?” – pyta Ferit. „Poczekaj. Mamy większy problem od tego, co tutaj robię. Gdy tutaj wchodziłam, zobaczył mnie Yusuf. Przyszłam z tobą porozmawiać i przyłapał mnie, gdy wchodziłam na drabinę”. „Pamiętam cię” – odzywa się leżąca na łóżku Suna bełkotliwym głosem. – „Masz ładne włosy. Gdy cię za nie wytargałam, nie były takie”. „Czy Yusuf wie, kim jesteś?” – pyta Seyran. „Nic nie wie. Powiedziałam mu tylko, że jestem twoją przyjaciółką”.

Ferit i Pelin wychodzą na balkon, gdzie rozmawiają. Dziewczyna całuje ukochanego, co widzi Seyran. Akcja przeskakuje do następnego dnia. Suna budzi się z ogromnym kacem, także tym moralnym. Doskonale pamięta moment, gdy pocałowała Ferita, i źle się z tym czuje. Brat Fuata zwraca się do niej, gdy zostają sami: „Nie pamiętam niczego z zeszłej nocy, możesz być spokojna”. „Ja też nie pamiętam” – odpowiada dziewczyna, choć jest bardzo przybita. „W porządku. Pamiętaj tylko dobrą zabawę, te najpiękniejsze chwile. Czasami z dobrej zabawy wynikają złe konsekwencje. Zawroty głowy, odwodnienie, osłabienie i luki w pamięci”.

„Rozumiem. To się nigdy nie zdarzyło” – mówi Suna. Czuje tak wielki wstyd, że nie jest w stanie nawet spojrzeć na szwagra. Asuman jest coraz bardziej niezadowolona z obecności Suny w pobliżu swojego męża, o czym mówi wprost. Yusuf dowiaduje się od Sultan o stanie, w jakim Suna przyjechała w nocy do rezydencji. Halis zauważa ślady po bójce na twarzach wnuków i wzywa ich do swojego gabinetu. Abidin odwozi Sunę do apartamentowca. Dziewczyna przeprasza go za swoje wczorajsze zachowanie.

Seyran zna swoją siostrę bardzo dobrze i wie, że spożyty alkohol nie był jedynym powodem jej dziwnego zachowania dziś rano. Spostrzega także, że jej mąż wie coś na ten temat, i próbuje pociągnąć go za język. „Dobrze, powiem ci, ale obiecaj, że nie będziesz jej niepokoić i że zostanie to między nami” – mówi Ferit. „Obiecuję”. „Przysięgnij”. „Dobrze, przysięgam. Powiedz mi już!”. „Wczoraj twoja siostra była bardzo pijana i nie wiedziała, co robi. Nie była sobą i…”. „Fericie, po prostu mi to powiedz! Nie doprowadzaj mnie do szału!”.

Mężczyzna podnosi się z fotela, bierze kilka głębokich oddechów i wyznaje: „Seyran, twoja siostra pocałowała mnie nagle, kiedy tańczyliśmy”. „Co?” – pyta córka Kazima, wybałuszając oczy. – „Nie, to niemożliwe. Co to za brednie? Nie żartuj w ten sposób!” – Jej głos nabiera tonu irytacji. Nie może uwierzyć, że jej siostra zrobiła coś takiego. – „Nie można żartować z takich rzeczy, jesteś tego świadomy?”. „Posłuchaj, próbowałem się odsunąć, ale to stało się nagle”.

„W policzek, prawda?” – dopytuje Seyran. „Nie wiedziała, co robi. Co to za różnica, gdzie mnie pocałowała?”. „Więc naprawdę się całowaliście?”. „Nie całowaliśmy się. Całowanie jest aktem obopólnym. Twoja siostra…”. „Jaki z ciebie głupiec!” – Wściekła Seyran uderza męża rękami w pierś. – „Czy jesteś kretynem?! Jak mogłeś jej to zrobić?!”. „Nic nie zrobiłem”. „Wykorzystałeś moją siostrę, gdy była pijana! Jakie to obrzydliwe! Nie mogę nawet o tym myśleć! Nie znajduję odpowiedniej obelgi dla tego, co zrobiłeś!”.

„Mówię ci, że to stało się nagle!” – powtarza Ferit, także podnosząc głos. Nie czuje się w żaden sposób winny tej sytuacji i gwałtowna reakcja żony podnosi mu ciśnienie. – „To nie ja ją pocałowałem, tylko ona mnie!”. „Fericie, ona nie jest taka, zrozum! Nie wszyscy cię całują, gdy cię widzą! Ona pocałowała kogoś po raz pierwszy! To nie jest coś, co nic dla niej nie znaczyło!”. „Nie była przy zmysłach, była pijana. Dlaczego tak bardzo przesadzasz? Porzuć to w niepamięć”.

„Powiedziałam ci, że nie powinna tyle pić!” – Seyran obrzuca męża oskarżycielskim spojrzeniem. – „Może celowo ją upiłeś! Ty draniu! Jesteś obrzydliwy! Nienawidzę cię!” – Po raz kolejny uderza męża. Do pokoju wpada Gulgun i uspokaja kłócących się małżonków. Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. W polu wyszukiwania należy wpisać: „Yalı Çapkını 8. Bölüm”. Początek 0:11:19, koniec 0:52:15. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *