Seriale tureckie w jesiennej ramówce TVP 2017

W jesiennej ramówce Telewizji Polskiej oczywiście nie zabraknie tureckich produkcji, w części przypadków zmienią się natomiast godziny a nawet dni ich emitowania. Wbrew wcześniej krążącym po Internecie plotkom – żaden z obecnie emitowanych seriali nie znika z anteny. W miejsce kończącej się Ceny miłości pojawi się  nowy serial.

Nadzieja i miłość – nowy serial na antenie TVP2

31 sierpnia Dwójka wyemituje ostatni 114 odcinek cieszącej się dużą popularnością Ceny miłości.  W jej miejsce od piątku 1 września pojawi się Nadzieja i miłość – turecka produkcja z elementami dramatu i komedii romantycznej. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 17:05. W telewizji nie będzie powtórek; każdy odcinek będzie natomiast dostępny przez 7 dni od premiery w serwisie VOD.TVP.PL.  Więcej o serialu Nadzieja i miłość możecie przeczytać tutaj.

Elif – kiedy będzie emitowany jesienią 2017

Premierowe odcinki serialu Elif emitowane będą tak jak dotychczas o godz. 14:00. Od 28 sierpnia nie będzie natomiast powtórek serialu na antenie TVP1. Powtórki będą dostępne tylko na VOD.TVP.PL.

Rozdarte serca – co dalej z serialem

Serial – wbrew pogłoskom – nie znika z anteny TVP1. Rozdarte serca nie będą już jednak emitowane we wtorki. Po raz ostatni we wtorek serial zostanie wyemitowany 22 sierpnia – będą to odcinki numer 70 i 71. Kolejne odcinki emitowane będą w soboty począwszy od soboty 2 września – po dwa odcinki w godzinach przedpołudniowych. Nie będą to niestety stałe godziny, np. 2 września serial będzie emitowany kolejno o 10:30 i 11:20 a 9 września o 10:00 i 10:50. Trzeba będzie zatem każdego tygodnia sprawdzać w programie TV, o której godzinie serial będzie emitowany. Nie będzie powtórek w telewizji. Natomiast w miejsce dotychczas emitowanych Rozdartych serc (pasmo wtorkowe) zajmą dwa nowe seriale: brytyjska Riviera oraz amerykański American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona, których pierwsze odcinki zobaczymy już we wtorek 29 sierpnia – pierwszy serial o godz. 20:25, drugi o 21:20.

Zraniona miłość – o której będzie emitowana

Począwszy od poniedziałku 28 sierpnia zmianie ulegnie godzina emisji serialu Zraniona miłość. Premierowe odcinki serialu będą teraz emitowane o godz. 15:55. W kwestii powtórek nic się nie zmienia – nie będą emitowane w telewizji. Ostatni – 90 odcinek pierwszego sezonu serialu Zraniona miłość wyemitowany zostanie 20 września.  Od 21 września emitowany będzie nowy serial, jednak tytuł nie jest jeszcze znany.

17 thoughts on “Seriale tureckie w jesiennej ramówce TVP 2017

 1. Jak będzie wszystkie seriale turecki, to powtórki będzie napisy? Jestem niesłysząca. Czekam na odpowiedż.

 2. Nie róbcie nam tego. Bardzo lubię serial zraniona miłość, ale przez zmianę godziny dużą część będę pomijać.Muszę wrócić do domu z szkoły.Jeśli nie zmienicie tej decyzji to stracicie widzów.

 3. Witam ,
  Czy wiadomo cokolwiek o przerwanym niespodziewanie serialu
  SULTANKA KOSEM, Murat 4 ???
  Czy bedzie wznowiona w przyszlosci edycja serialu ???

 4. Boże…. Zostawcie zranioną miłość o godz 18:40. Bo o 15:55 będę w szkole i nie obejrzę :'( a to jest mój ulubiony serial…

 5. Serial Tylko z Tobą już dawno się zakończył ( ślub Nur i Yigita ).
  Turcy nie kręcili i nie będą nakręcać nowego sezonu.

 6. Jeszcze tylko miesiąć Zranionej Miłości! To mój ulubiony serial. Rewelacyjny, trzyma w napięciu i jakie piękne, malarskie zdjęcia. Skoro to pierwszy sezon to mam nadzieję, że zobaczymy kolejne. Ten serial jest ciekawy ze względu na historię. Zdobycie Izmiru przez Ataturka zakończyło się masakrą i bardzo jestem ciekawa jak to zostanie pokazane, może pominą to milczeniem? W ogóle temat upadku Imperium Osmańskiego jest niezmiernie ciekawy, bo reperkusje tego trwają do dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *