Zakazany owoc odcinek 440: Zeynep zaręcza się z Enginem! Kumru zostaje potrącona!

Odcinek 440 – streszczenie: Dogan i Ender przychodzą na imprezę. Siostra Canera jest przekonana, że to jej przypadnie nagroda dla najbardziej stylowej kobiety roku, ale ku jej wielkiemu zaskoczeniu statuetkę otrzymuje… Yildiz! Jakby tego było mało, Yildiz upokarza dawną przyjaciółkę ze sceny. Ender natychmiast opuszcza imprezę, czując się strasznie zawstydzona. Nazajutrz Ezgi przekazuje Ender informację, że w domu Yildiz odbędą się dziś zaręczyny. Dogan mówi Handan, że po tym, jak się ożenił, nie powinni dłużej mieszkać razem, dlatego wynajął dla niej dom.

„Ender podjęła taką decyzję?” – bardziej stwierdza, niż pyta Handan. – „To ona mnie stąd wygania?”. „Oczywiście, że nie, ale to jest właściwe. Nie musisz mieszkać z Kumru, ona nie jest już dzieckiem. Ja właśnie się ożeniłem. Żadna kobieta nie chciałaby mieszkać z byłą żoną swojego męża”. „Kumru o tym wie? Co ona o tym myśli?”. „Jeszcze nie wie”. „Więc mnie wyrzucasz?”. „Nie wyrzucam cię. Będziesz mieszkać w najlepszej lokalizacji, w najlepszych warunkach”. „Doganie, dla dwudniowej żony wyrzucisz matkę swojej córki z domu? Brawo! Nie wystarczyło ci, że wyrzuciłeś mnie z firmy!”.

„Handan, nie przesadzaj” – mówi mężczyzna. – „Tak musi być dla spokoju tego domu”. „Szkoda, że nikt nie myśli o moim spokoju!”. „Mete czeka na ciebie na dole. Zawiezie cię do nowego domu”. Handan odchodzi do swojego pokoju i dzwoni do córki. „Twój ojciec wyrzucił mnie z domu!” – oznajmia wzburzona. – „Wyrzucił mnie z powodu Ender! Najpierw zabrał mi samochód, teraz dom. Czego ode mnie chce? Żebym umarła?”. „Chwileczkę, mamo. To niemożliwe”. „Możliwe, ponieważ twój ojciec jest zaślepiony tą kobietą! Ender została królową, a za pierwszy cel obrała sobie pozbycie się mnie!”.

„Porozmawiam z tatą” – zapewnia Kumru. „Co to da, że z nim porozmawiasz? Jestem już w trakcie pakowania. Lada moment Mete zawiezie mnie do nowego domu”. „Dlaczego nic mi nie powiedział?”. „Ponieważ Ender zrobiła mu pranie mózgu. Dlatego! Wyniosę się teraz, żeby nie doszło do awantury, a kiedy ty wrócisz do domu, załatwisz tę sprawę”.

Wieczorem Kumru wraca do willi i urządza wielką awanturę. Po chwili wychodzi, nie chcąc widzieć ojca na oczy. Na chodniku znajduje samotnego psa. Czworonóg jej się wymyka. Chce za nim pobiec, ale nie zauważa nadjeżdżającej taksówki i zostaje potrącona! W tym czasie na tarasie willi Yildiz zbierają się goście, przybyli na ceremonię zaręczyn. Ender i Dogan obserwują wydarzenie ze swojego tarasu. Spotyka ich wielkie zaskoczenie, gdy okazuje się, że to nie Yildiz zaręcza się z Enginem, tylko… jej siostra!

Dogan jest wściekły. Czuje się oszukany przez żonę, w końcu to ona twierdziła, że Yildiz jest w związku z Enginem, a co w świetle najnowszych wydarzeń okazuje się nieprawdą. Ender próbuje przekonać męża, że zaręczyny były tylko przedstawieniem zaaranżowanym przez Yildiz, aby ich skłócić. Nie wierzy, by Engin i Zeynep naprawdę byli parą.

Jak się okazuje, Ender ma rację. Yildiz, już w środku swojej willi, dziękuje siostrze i Enginowi za uczestnictwo w jej grze. Tymczasem Kumru odzyskuje przytomność w szpitalu. Przy jej łóżku stoi przystojny lekarz o imieniu Selim, którego Kumru kojarzy z programu telewizyjnego, gdzie został przedstawiony jako osoba angażująca się w akcje humanitarne. „Wyniki są w porządku, nie masz żadnych złamań” – oznajmia doktor. – „Doznałaś stłuczeń i dlatego podaliśmy ci środki przeciwbólowe. Przy wypisie otrzymasz receptę. Potrzebujemy teraz danych z twojego dowodu”.

„Wyszłam nagle, bez dowodu i telefonu” – odpowiada Kumru. „Nie ma problemu. Możesz później przekazać dane mojemu współpracownikowi, ale powinnaś coś zjeść. Wydaje się, że nie jadłaś od dłuższego czasu”. „Dzisiaj nie byłam w stanie niczego przełknąć”. „Rozumiem. Jak masz na imię?”. „Ezgi. Mam na imię Ezgi” – odpowiada Kumru. Niedawno postanowiła, że odtąd w kontaktach z mężczyznami nie będzie podawać swoich prawdziwych danych, żeby mieć pewność, że nie interesują się nią tylko z uwagi na pozycję jej ojca. Czy doktor Selim odegra większą rolę w życiu bohaterów serialu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *